08 Aralık 2021 Çarşamba
Anasayfa > GÜNDEM > GAYE OKULLARI FENERBAHÇE’YLE ANLAŞTI.

GAYE OKULLARI FENERBAHÇE’YLE ANLAŞTI.

08.10.2021 11:33 12 14 16 18 yazdır
GAYE OKULLARI FENERBAHÇE’YLE ANLAŞTI.
GAYE OKULLARI FENERBAHÇE’YLE ANLAŞTI.

GAYE OKULLARI FENERBAHÇE’YLE ANLAŞTI.

 Türkiye'nin en büyük kulüplerinden olan Fenerbahçe Spor kulübü ile Gaye okulları Futbol, Basketbol, Yüzme ve Jimnastik branşlarında eğitim vermek için anlaşma sağladı. Fenerbahçe Spor okulları ile yapılan anlaşma ile Erdemli ve Silifke'de bulunan bütün öğrenciler spor eğitimi alacaklar. Gaye Okullarının Erdemli'de bulunan eğitim kampüsünde Fenerbahçe Spor Okullarının teknik ekibi ve hocaları tarafından eğitimleri verilecek.

Fenerbahçe Spor  Okulları tarafından verilecek eğitime Gaye okullarının öğrencileri ile birlikte  Erdemli ve Silifke bölgesindeki tüm öğrenciler katılabilecek. İki kurum arasındaki eğitim ve işbirliği sözleşmesi  Gaye Eğitim kampüsü konferans salonunda düzenlenen  törenle imzalandı. İmza töreninde konuşan Gaye Okulları  kurucu müdürü Nezir Arslan; geleceğimiz gençlerimiz idealimizle çıktığımız eğitim atağı yolunda şimdi de spor dalında en iyi eğitimi vermek için Türkiye'nin en kıymetli kadrolarıyla bir arada çalışacağız dedi.

 Bugün burada atılan imza ile Gaye Okulları kampüsünde verilecek eğitimler sayesinde memleket evlatlarının yakın bir zamanda Türk spor tarihinde  birçok başarılara imza atacağına da inandığını kaydetti. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini iletti.

 

Gaye Okulları  Genel Müdürü Hakan Eraslan'da imza töreninde yaptığı konuşmada, eğitimlerin hafta içi saat 16.30 ila 18.30 arasında hafta sonunda ise Cumartesi ve Pazar tam gün olacağını açıkladı. Eraslan, Gaye eğitim kampüsündeki eğitimlere Gaye öğrencilerinin yanısıra Erdemli ve Silifke’li öğrencilerin de eğiteme gelebileceklerini, isteyen öğrencilerin eğitim için başvurabileceklerini kaydetti. Bu büyük anlaşmanın Erdemli ve Silifke için büyük bir avantaj olduğunu belirten Hakan Eraslan,  Fenerbahçe spor okullarının eğitim kadrosunun çok iyi olduğunu bu fırsattan herkesin yararlanması gerektiğini kaydetti.

 Mersin Yenişehir Fenerbahçe spor Okuları sorumlusu Vecihi Can Karataş da imza töreninde yaptığı konuşmada, Fenerbahçe spor okullarının Türkiye Cumhuriyeti tarihi kadar geçmişi olduğunu, Gaye okullarının ise Mersin dahil bölgenin en büyük ve en donanımlı eğitim kampüsü olduğunu, bu iki kurumun güçlerini birleştirerek büyük bir organizasyona imza attıklarını kaydetti. Can Karataş, Gaye Eğitim kampüsünde, Futbol, Basketbol, Voleybol, Yüzme ve Jimnastik  dallarındaki eğitimlerinin 15 Ekim'den itibaren başlayacağını eğitimlerin Erdemli ve Silifke'deki bütün öğrencileri açık olacağını kaydetti.  Konuşmalardan sonra Gaye Okulları ile Fenerbahçe spor okulları arasındaki  sözleşme her iki kurumun yetkilileri tarafından imzalandı.  Konuşmalardan sonra Gaye Okulları ile Mersin Yenişehir Fenerbahçe Spor okulları arasındaki anlaşma her iki kurum yetkilileri tarafından imzalandı. İmza törenine iki kurumun yetkililerinin yanısıra, kalabalık bir öğrenci topluluğu basın mensupları ve misafirler katıldı.

 

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri