28 Mayıs 2018 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > 33 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER...

33 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER...

29.08.2017 10:55 12 14 16 18 yazdır
33 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER... İYİ Kİ VARSINIZ!
33 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER...

33 AİLEYİ SEVİNDİRDİLER...

İYİ Kİ VARSINIZ!

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Erdemli'de İhtiyaç Sahiplerini tek tek tespit ederek yardım  ulaştırıyor.

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanlığının bu yıl sosyal sorumluluk etkinlikleri, partili partisiz tüm kesimlerden övgü alıyor. Hastane ziyaretleri, engellilere piknik, ihtiyaç sahiplerini denize götürmek bunlardan birkaçı...

Daha önce hiç yapılmamış birçok faaliyetin bu dönemde dikkat çekici bir şekilde tabana indiği gözüküyor. Kadın Kollarının son yaptığı ise, 33 koli iaşe yardımlarının ihtiyaç sahiplerine verilmesi oldu.

HALKIMIZA DUYARLI VE DOKUNAN BİR PARTİYİZ!

Hiç kuşku yok ki AK Parti Kadın Kolları teşkilatı, başta başkan Şahsenem Sezer Merdin olmak üzere, tüm kadrosu ile, hep halkla beraber, hep halkın içindeler...

AK Parti'nin lider doktrinli, onun düsturları ve öncelikleri doğrultusunda hareket eden bir parti olduğunu ifade eden Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin; "Komşusu açken, tok yatan bizden değildir" diyen bir inancın fertleriyiz. Etrafımızdaki garip gurebayı gözetmek, bulmak ve yardımcı olmak zorundayız... Kurban Bayramı yaklaşıyor, bizlerde ufacıkta olsa Kadın Kolları Başkanlığı olarak, etrafımıza hissiyatımızı göstermek, yardımcı olmak istedik.

33 HANEYE İAŞE YARDIMI!

Bundan böyle geleneksel hale getirip, etrafımızdaki hayır sahiplerini, hayra muhtaç ailelerle buluşturmak, onlara iaşe ve giyim yardımlarında bulunmak, bulunacak olanları da ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak istiyoruz. Bu doğrultuda 33 aileye bayram münasebeti ile iaşe yardımı yapıyoruz.

AZ, ÇOK DEĞİL,  ETRAFIMIZI GÖZETELİM!

Kurban Bayramı paylaşmaktır, etrafımızı gözetmektir. Azını, çoğunu değil de paylaşmayı, en iyisini komşumuza, etrafımıza yollama dönemidir bayramlarımız. Bu bayram hep birlikte bu düsturla etrafımızı gözetelim'' dedi.

Etiketler : veli
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri